Hrachova polévka chod 1.

  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /var/www/radiovalaska.cz/www/modules/views/views.module on line 906.
  • strict warning: Declaration of views_handler_argument::init() should be compatible with views_handler::init(&$view, $options) in /var/www/radiovalaska.cz/www/modules/views/handlers/views_handler_argument.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /var/www/radiovalaska.cz/www/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /var/www/radiovalaska.cz/www/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /var/www/radiovalaska.cz/www/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /var/www/radiovalaska.cz/www/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit(&$form, &$form_state) in /var/www/radiovalaska.cz/www/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 0.
hrach s klobasu.jpg

Kmotr radia Valaška Zdeněk "Hrach" Hrachový, kapelník Fleretu a jeho pohled nejenom na svět kolem nás.

V úterý 9. června, v pravé  poledne, se poprvé podávala HRACHOVA POLÉVKA. Pořad, ve kterém se Hrach svěřuje s tím, že fandí plánované změně zákona o minimálním množství alkoholu v krvi řidičů, naopak nadává na Michaela Kocába, který se zase natlačil do vrcholové politiky, dozvíte se o nové muzice Fleretu, o hymně SK Vizovice, ale i o přípravách oslav narozenin Jarmily Šulákové a na závěr něco pro gurmány: recept na Hrachovu kyselicu.

Dobrou chuť

část 1.
část 2.
část 3.
část 4.