hudba

warning: Creating default object from empty value in /var/www/radiovalaska.cz/www/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

V Argemě zpívá finalista soutěže ČeskoSlovensko hledá hlas

Argema 2012.JPG
V roce, kdy Argema slaví své třicáté narozeniny, se na postu zpěváka kapely objevila nová posila

MASTERS OF ROCK 2012 uvítá NIGHTWISH

Nightwish2012-20.jpg
Jubilejní 10. ročník největšího mezinárodního rockového open-air festivalu v ČR zná svého headlinera, je jím Celosvětově nejúspěšnější metalová kapela posledních 10 let - NIGHTWISH!

Brutal Assault 2012 - první kapely a prodej zvýhodněných vstupenek

BA_2012 - vizuál.jpg
Hudební festival Brutal Assault oznamuje první informace ke svému 17. ročníku, který se uskuteční v termínu 9.-11. srpna 2012 v tradiční lokalitě vojenské pevnosti Josefov v Jaroměři.

Arakain vyráží na podzimní tour

arakain.jpg
Metalová kapela Arakain, která letos vydala CD Homo Sapiens..? a úspěšně absolvovala jarní turné vyráží na jeho podzimní část a zastaví se i ve Zlíně. MÁME PRO VÁS SOUTĚŽ O 3X2 VSTUPENKY!

Fren music 2011 letos nabízí hned několik NEJ

FrenMusic.jpg
Vydatný hudební nášup čeká na všechny, kteří se 14. října 2011 od 16 hodin vydají do frenštátského Domu kultury na multižánrový festival „fren music“.

Meky Žbirka natočil CD se symfonickým orchestrem

Meky Žbirka a Adrian Kokoš.jpg
Meky Žbirka dokončil nové CD v doprovodu symfonického orchestru Capella Istropolitana, naživo jej představí během čtyř exkluzivních koncertů turné „Miro Žbirka Symphonic Tour 2011“ letos na podzim.

Amfolkfest rozezní Pulčín poslední červencový víkend

Amfolkfest.jpg
Máte rádi festivaly a hledáte zajímavý nápad na prima prázdninový víkend? Pak možná právě Vás osloví nabídka Malého festivalu na konci světa.

Nedvědi se vzácně setkají ve Slavičíně

nedvedi1_nahled.jpg
Vážení divadelní přátelé, Divadlo SemTamFór pro Vás připravilo na konec sezóny akci vskutku nedivadelní. 1. ročník Country folk festival.

Brumovské rockové hradby 2011

in

10. červen v 16:30 - 11 červen v 23:30

Místo konání: BRUMOV-BYLNICE -HRAD BRUMOV

Info od Ivo Haragy z pořádající agentury

Hudební tip Jakuba Kratochvíla - Bez ladu a skladu

Bez ladu a skladu.jpg

Vedle známých osobností má pro Vás Jakub Kratochvíl i tipy na kapely, které stojí za poslech. Už jste slyšeli jak hrají Bez ladu a skladu?

Syndikovat obsah