Jak se žije

warning: Creating default object from empty value in /var/www/radiovalaska.cz/www/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Jak se žije Zdeňkovi v Saudské Arábii, part 7

saudi_arabia_36.jpg

BILANCE

Letí to jak voda a mě to letí za 14 dnů, konečně, půl roku jsem čekal. Byly to nervy, 12 návštěv na HR, furt chyběl nějakej papír, nervy pracovaly, až když to bylo v pořáku tak zase jakési problém s letenkou, ale nakonec to všechno dobře dopadlo

Jak se žije Zdeňkovi v Saudské Arábii, part 6

saudi_arabia_part_6.jpg
Další plodný den v práci za mnou. Občas mě to tady připadá jak jedno velké divadlo, ke kterému je napsaný scénář, ale každý dělá co se mu zrovna hodí.

Jak se žije Zdeňkovi v Saudské Arábii, part 5

saudi arabia pullitr.jpg

Je to za mnou, dnes jsem to podepsal, poslední papír ze zkušební doby, postoupil jsem o krok dál. Když bych měl zhrnout ty dva měsíce co jsem tady, tak to bylo těžší než jsem čekal, párkrát nastal i okamžik kdy jsem myslel že to tady nedám.

The Kingdom of Saudi Arabia, part 4

saudi arabia14.jpg

Každý den v práci je plný překvapení. Měl jsem pacienta jako včera, IM boční stěna, ležel tam 3 dny, troponin mu vylezl z 12 na 48, tak mu udělali echokg kde byla EF 50% , věděli že má IM, ale teprva dnes po 72h se rozhodli že ho pošlou na vyšší pracoviště na PCI. Nevím, jestli po takové době bude mít ještě nějaký efekt.

The Kingdom of Saudi Arabia, part 3

saudi arabia13.jpg
Do třetice pokračování zápisků zdravotníka Zdeňka, který se vypravil do světa nejenom na zkušenou.

The Kingdom of Saudi Arabia, part 2

posilovna saud arabia.jpg
Přečtěte si druhý díl vyprávění, které vám přibližuje život zdravotníka Zdeňka v Saúdské Arábii

The Kingdom of Saudi Arabia, part 1

saudi arabia01.jpg
Hodláte se vypravit do světa na zkušenou a vydělat tam víc peněz než je běžné u nás doma? Pro tento případ je každá informace dobrá a proto vznikla i tato nová rubrika radia Valaška. První výprava je se Zdeňkem S. do Saúdské Arábie.
Syndikovat obsah