hrachova polevka

warning: Creating default object from empty value in /var/www/radiovalaska.cz/www/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
Kmotr rádia Zdeněk "Hrach" Hrachový, kapelník Fleretu, prozrazuje co se mu líbí, co ne a mnoho dalšího

Hrachova polévka chod 9.

Zdenek Hrachovy Hrachova polevka 1_2014.jpg
Rok se s rokem sešel a tak byl nejvyšší čas "navařit" další chod "Hrachovy polévky", tedy pořadu, ve kterém Vašek Řepa zpovídá kapelníka a managera kapely FLERET, Zdeňka "Hráška" Hrachového.

Hrachova polévka chod 8.

Hrachova polevka 08 hrasek foto web.JPG
Po dlouhé době jsme opět navařili "Hrachovu polévku", ve které se Zdeněk "Hrášek" Hrachový pochválil jak pokračují oslavy krásných třiceti let kapely Fleret.

Hrachova polévka chod 7.

Zdeněk Hrachový alis valašský mafián.jpg

Kmotr radia Valaška, Zdeněk Hrachový se tentokrát ohlédl za Jízdou králů ve Vlčnově, díky níž ho zná celý svět, objasnil změnu na postu bubeníka ve Fleretu, zanadával si na bulvární tisk, přidal tip jak se ochlazovat, prozradil jednoduchý recept na segedínský guláš a co víc?

Hrachova polévka chod 6.

hrasek.jpg

Kmotr radia Valaška - Hrášek alias Zdeněk Hrachový opět zamířil ke sporáku, kde přichystal další, doufáme že chutný pořad.

Hrachova polévka chod pátý

hrasek.jpg

I v roce 2010 vám budeme servírovat Hrachovu polévku, kterou vaří kmotr radia Valaška - Hrášek alias Zdeněk Hrachový - kapelník Fleretu.

Hrachova polévka chod 4. - vánoční

Hrachova polevka 04.jpg

Opět se za vámi prostřednictvím internetu vypravuje kmotr radia Valaška - Hrášek alias Zdeněk Hrachový - kapelník Fleretu.

Podává se Hrachova polévka chod 3.

Hrachova polevka 3.jpg

Na nový chod jste sice museli čekat o něco déle, než jsme původně plánovali, ale už je to tady. Zdeněk "Hrach" Hrachový má pro Vás opět osobitý pohled na současný svět.

Hrachova polévka chod 2.

Hrach a Jarmila

Druhý chod Hrachovy polévky se vařil o něco déle než jsme původně plánovali, ale je tady!

Hrachova polévka chod 1.

hrach s klobasu.jpg

Kmotr radia Valaška Zdeněk "Hrach" Hrachový, kapelník Fleretu a jeho pohled nejenom na svět kolem nás.

Syndikovat obsah