vypravy za exotikou

warning: Creating default object from empty value in /var/www/radiovalaska.cz/www/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
Pavel Číž, majitel CK Riviera tour, má pro vás zajímavý pohled na exotické země a užitečné informace než se vydáte na cesty

Koncem roku si můžete dovolovat v tuzemsku, ale lepší je exotické teplo

KAJMANSKÉ OSTROVY -www.rivieratour (100).JPG

Blíží se konec roku, ale na myšlenky o dovolené není nikdy pozdě. Pavel Číž, majitel Riviera tour, má pro vás tipy jak na relax v tuzemsku, tak hlavně láká na výlet za exotikou - do tepla - do Karibiku...

Výhoda včasných nákupů dovolených i tipy na zájezdy

peněženka.jpg

Pavel Číž vám tentokrát poradí, proč je dobré uvažovat o dovolené již nyní, aby se na ni těšila i vaše peněženka.

Cestování s Riviera tour - Cesta karavanem do Francie

francie vlajka.jpg

Tentokrát necestujeme lodí. Pavel Číž má pro vás postřehy z vlastní vysněné dovolené, na kterou se s celou rodinou vypravil karavanem do Francie. 

Cestování s Riviera tour - Prázdninová plavba na MSC ARMONIA

MSC Armonia.jpg

Výlet lodí, který se bude líbit i vašim dětem. To je plavba kolem řeckého pobřeží. Navíc se podíváte i do doků, kde se staví lodě společnosti MSC.

Cestování s Riviera tour - Prázdninová plavba na MSC Lirica

Cestování s Riviera tour Taneční loď MSC Lyrica Roztančená paluba.jpg

V minulém pořadu Pavel Číž slíbil zážitky z plavby taneční lodí MSC Lirica. Jak plavba dopadla? A jaký je vlastně okruh západním středomořím? O tom je aktuální díl.

Cestování s Riviera tour - Lodě s fotbalem, tancem a něco navíc

Flamenco s fotbalem.jpg

Blíží se fotbalové MS v J.A.R., ale abyste si ho pořádně užili, nemusíte až do Afriky! Pavel Číž vám nabídne jinou možnost a dokonce ji uvítají i manželky a přítelkyně, které fotbal zrovna moc nebere.

Cestování s Riviera tour - Za nákupy do Číny?

CINA MAUZOLEUM,NAMESTI NEBEZKEHO KLIDU,TRHY S JIDLEM 059.jpg

S novým názvem do nových destinací. I tak by se dal nazvat další díl pořadu, ve kterém vám Pavel Číž představuje země do nichž stojí za to se podívat. Do Číny se vyplatí vyrazit i za nákupy.

Výpravy za exotikou mění tvář

Pavel Ciz CK Riviera tour.jpg

Začínáte uvažovat o letní dovolené? Řešíte osvědčenou destinaci nebo chcete zažít něco úplně nového? Pak, než se pustíte do objednávání, si poslechněte rozhovor s Pavlem Čížem, ředitelem CK Riviera tour, který má pro vás kopu užitečných postřehů a rad.

Monika Žídková a zážitky z lodi

Monika Zidkova na lodi.JPG

Exkluzivní rozhovor Výprav za exotikou s Miss ČR´95, Miss Europe´95 a Miss tisíciletí, Monikou Žídkovou.

Vánoční výpravy za exotikou

vanoce praha.jpg
Prožíváte pravý, nefalšovaný, předvánoční shon? A myslíte si, že jinde v Evropě jsou na tom lidé stejně? Potom si poslechněte vánoční speciál pořadu, ve kterém Vás ředitel CK Riviera tour, Pavel Číž vyvede z omylu.
Syndikovat obsah