policejni zpravy

warning: Creating default object from empty value in /var/www/radiovalaska.cz/www/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Policie se vrátila do muničních skladů

policie-auto.jpg

V pondělí 13.3.2017 začala skupina pro činnost v epicentru opět pracovat na ohledání místa činu v muničních skladech ve Vlachovicích - Vrběticích.

Žena lákala děti na bonbóny do auta

policie-auto.jpg
Uplynulý čtvrtek (5.12.2013) oslovila neznámá žena na ulici v Rožnově p. R. skupinku prvňáčků, které lákala do auta a slibovala jim, že je odveze domů, a navíc jim dá bonbóny.

Policie hledá loupežníka z benzínky v Rožnově

LP_roznov1.jpg
V pondělí 28.10.2013 večer přepadl neznámý pachatel benzinovou čerpací stanici v Rožnově p. R. S nožem v ruce přinutil obsluhu k otevření pokladny a vydání peněz

V Horní Lidči chytli zloděje nafty

policie-auto.jpg
V úterý 15. října brzy ráno zadrželi hornolidečtí policisté muže, který odcizil ze dvou pracovních strojů odstavených v Horní Lidči naftu.

Opilý řidič srazil opilého chodce

nehoda opileho s opilym valmez.jpg
V sobotu 21.9.2013 odpoledne srazil ve Valašském Meziříčí opilý řidič opilého chodce, který utrpěl při nehodě lehké zranění.

Vydávala se za sociální pracovnici

policie-auto.jpg
Falešná sociální pracovnice, která měla pravděpodobně komplice, okradla minulý pátek v Jablůnce seniorku.

Opilý řidič jel po cyklostezce

policie-auto.jpg
Zpráva ze 30.7.2013: V policejní cele skončil včera večer řidič, který jel opilý autem po cyklostezce.

Cyklisté, pozor na konci cyklostezky!

HB nehoda.JPG
Policisté ze skupiny dopravních nehod řešili 11. července střet cyklisty s osobním vozidlem. Kdo přesně nehodu zavinil, je předmětem dalšího šetření.

Holčička vběhla pod motorku

policie-auto.jpg

Další dopravní nehodu s účastí malého dítěte řešili v pondělí 8. července dopravní policisté. Nedávno vjel ve Vsetíně na dětském odrážedle pod auto malý chlapec, včera odpoledne vběhla zpoza zaparkovaného auta pod kola motocyklisty čtyřletá holčička. Nehoda si vyžádala naštěstí jen lehké zranění.

Střelba na náměstí ve Valmezu

policie-auto.jpg
Několik výstřelů z pistole mohli slyšet v sobotu večer lidé bydlící v blízkosti náměstí ve Valašském Meziříčí. Z plynové pistole tam střílel opilý dvaatřicetiletý muž.
Syndikovat obsah