Představujeme: Restaurace "U Talafy" Slavičín

u_talafy nahled.jpg
Historie restaurace "U Talafy" sahá do počátku minulého století. Je oblíbeným místem pro setkávání štamgastů, kamarádů, ale i náhodných kolemjdoucích, ze kterých se obratem stávají noví štamgasti.

 

u_talafy_zahradka.jpg
utalafycz.jpg

V nedávné době byla za budovou restaurace vybudována letní zahrada s posezením a výčepem. Zároveň byly upraveny vnitřní prostory a to vybudováním herny a salonku. Instalace velkoplošné projekce pak bylo jen dovršením požadavků sportovně založených zákazníků.

u_talafy_interier_1.jpg
utalafycz.jpg
u_talafy_interier_3.jpg
utalafycz.jpg
u_talafy_interier_2.jpg
utalafycz.jpg

Příjemnou atmosféru umocňuje interiér restaurace, kterému dominuje původní cihlová podoba vnitřních zdí což má vliv nejenom na estetický pocit, ale také na akustiku, kterou si pochvalují hudebníci. Samozřejmostí je důsledné řešení odsávání kouře, které dovoluje návštěvníkům vychutnat si nabídku sportovních přenosů, kvalitního piva a jídel.

u_talafy_fleret.jpg
utalafycz.jpg

Klubové pódium podporuje v nelehké době kultury mladé perspektivní skupiny i slavné legendy. To vše za přispění zvukového mága Petra Svobody.

u_talafy_vycep.jpg
utalafycz.jpg

V jídelníčku restaurace "U Talafy" ve Slavičíně najdete hospodskou klasiku jako jsou valašské klobásy s křenem a hořčicí, utopenci s cibulí, nakládané hermelíny, tlačenka, čerstvé škvarky a další pochutiny k pivu.

u_talafy_kontakt.jpg

NONSTOP rozvoz piva i s chlazením - tel: 603 503 148

utalafycz.jpg