Kino Svět bude mít pohodlná sedadla

Kino Svět - vchod.jpg
Nedávno digitalizované kino Svět ve Valašských Kloboukách pokročí o další stupeň na své cestě k modernímu kinosálu. Po digitální kvalitě obrazu a zvuku mu k úrovni větších kin scházelo už jen komfortní sezení – a i tato nevýhoda bude po nastupující modernizaci minulostí. Kino v pondělí 17. října zavírá a podstoupí výměnu sedadel a podlahových krytin. Diváci a příznivci mohou být nápomocni a stát se oficiálními partnery kina.

„Kino Svět přinese divákům ještě lepší zážitky z filmových promítání, a to díky dlouho očekávané obměně křesel kinosálu. Celkové náklady modernizace dosáhnou částky 1,95 milionu korun, přičemž 350 tisíci přispěl Státní fond kinematografie. K pořízení nových sedadel ovšem mohou pomoci i samotní diváci, příznivci stříbrného plátna a klobouckého kulturního života vůbec. Těm, kdo se pro podporu kina jakoukoli finanční částkou rozhodnou, nabízíme partnerský program s odměnami a bonusy,“ uvedl Jaroslav Baloušek, ředitel Kulturního a vzdělávacího střediska Valašské Klobouky.

Partnerský program spočívá ve třech stupních podpory, kterou by zájemci kinu projevili:

- za příspěvek do 1000 korun by se stali oficiálními partnery kina a byli by uvedeni v seznamu partnerů na panelu v prostorách kina

- za příspěvek do 5000 korun by se stali oficiálními partnery kina, získali by možnost prezentovat svoji osobu nebo firmu na panelu v prostorách kina a také by byli uvedeni na webových stránkách kina

- za příspěvek nad 5000 korun by se stali patrony jednoho z křesel modernizovaného sálu, taktéž by byli oficiálními partnery kina, získali by možnost prezentace na panelu i na webu a po dobu jednoho roku by byli uvedeni v reklamním spotu, který se promítá před filmovým představením.

Zájemci o podporu modernizace v kině Svět mohou kontaktovat Kulturní a vzdělávací středisko Valašské Klobouky na telefonu 603 479 755 nebo e-mailu klobucan@kvs-vk.cz. V případě zájmu je možnost vystavit darovací smlouvu pro odečet daru od daňového základu.

Ing. Lenka Zvonková, tisková mluvčí