Valašské Klobouky mají kalendář na rok 2017

Stolní kalendář města na rok 2017.JPG
Rok 2017 mohou lidé ve svých domácnostech i pracovnách trávit ve společnosti stolního kalendáře města Valašské Klobouky. Jeho tématem je kulturní, společenský a sportovní život ve městě, a tak se na jeho stránkách objevují nejen fotografie zachycující pestré celoroční dění, ale jsou také obsaženy termíny akcí, které se na příští rok připravují. Kalendář je k zakoupení v městském informačním centru a rovněž na podatelně městského úřadu za 99 korun.

„Stolnímu kalendáři jsme dali název „Valašské Klobouky… město, kde to žije!“, protože tento podtitul beze zbytku vystihuje bohaté spektrum akcí a událostí, které se u nás v průběhu celého roku odehrávají. Ať jsou pořádány městem nebo spolky, ať jsou tematicky laděné do kultury, folklóru nebo sportu, ať mají dlouhou tradici nebo jsou nové, jejich přehled je krásnou ukázkou toho, že se ve Valašských Kloboukách stále něco děje,“ pověděla starostka Eliška Olšáková.

Kalendář je koncipován jako dvoutýdenní a lidé na jeho stranách naleznou snímky z plesů, koncertů, výstav, hudebních festivalů i vystoupení souborů, ale také z cyklistických, běžeckých i atletických závodů, stejně jako z dalších akcí pořádaných spolky, školami a jinými organizacemi.

Ing. Lenka Zvonková, tisková mluvčí