Žhavá vrtulová novinka: Krtkovo bludiště a tisíce dřevěných kostek

Vrtule kostky 2015.jpg
Již 11 let najdete ve Valašském Meziříčí Vrtuli - svět her a poznání. Každý zde může strávit volné odpoledne a zahrát si jednu ze stovek deskových her či velkých netradičních her. Díky interaktivní výstavě se také může blíže seznámit s optickými jevy a klamy.

Nyní Vrtule nabízí hned několik novinek. Milovníky kostek a stavění určitě potěší tisíce dřevěných kostek a možnost postavit si stavbu svých snů nebo podle plánu vystavět některou z významných evropských staveb, římské Koloseum, anglické Stonehenge a mnoho dalších.

Malé i větší překvapí velké dvoupatrové „krtkovo bludiště“, díky kterému můžete zažít dobrodružnou cestu temnými podzemními chodbami.

Ve Vrtuli si můžete některé společenské hry a hlavolamy také koupit, nově zde najdete ke koupi i výběr hraček, především českých výrobců. Jedná se o hračky, které vás zaujmou, jsou pečlivě vyrobené, promyšlené, zábavné, zajímavé i netradiční.

Vrtule - svět her a poznání se nachází ve Valašském Meziříčí poblíž náměstí, v 1. patře nad jídelnou Mamulka, Pospíšilova 12/13. Otevřeno je každé pondělí, středu a pátek od 14 do 18 hodin. Více informací naleznete na facebooku.

Ivo Skoček

Zpracovala: Ing. Renata Votrubová, tisková mluvčí Val. Meziříčí